Ekonomické dopady války na Ukrajině zajímají každého

Předávat vědomosti mladým lidem je to, co mě baví už 15 let. Beru jako svoji zodpovědnost seznamovat studenty s tím, co se ve světě děje a ovlivňuje jejich životy.

 


S přednáškou o ekonomických dopadech války na Ukrajině, jsem tak pro velký zájem navštívila už 5 univerzit – Univerzitu v Českých Budějovicích, Liberci, Opavě, Ostravě i v Ústí nad Labem. Studenty i širokou veřejnost zajímají dopady sankcí, situace ukrajinských uprchlíků, i stoupající inflace u nás doma.

Jsem za každou jejich otázku vděčná, protože jsem tak neustále v kontaktu s tím, co zajímá i trápí mladou generaci. Jsem ráda, že mohu rozptylovat jejich obavy a ukazovat jejich možná řešení. Mladí lidé potřebují naději na lepší budoucnost.

 

Více z blogu

Intenzivní týden v bodech!

Cestovat po naší zemi je zážitek. A je toho tolik, že si to musím začít psát! Budu ráda, když mi napíšete, kam se mám s petičním stánkem vypravit příště. Ale teď už k tomu, co vše se stalo v uplynulém týdnu.

Detail článku

Máme za sebou první měsíc!

Je to neskutečná jízda. Díky vám. Před měsícem jsem ohlásila kandidaturu a dnes se za tou dobou ohlížím, jako kdyby uběhl rok. Dojmů by z toho bylo na knihu, ale zkusím se vejít do několika málo znaků.

Detail článku
Všechny příspěvky

Zůstaňme
v kontaktu

Všechny důležité novinky můžete vědět jako první.
Stačí, když nám necháte svůj e-mail.

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů